MEDICANA HABERLER

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİ TAMAMEN DİJİTALLEŞMEK
Medicana International Ankara Hastanesi Genel Müdürü ve Başhekimi Op. Dr. Gülçin Türkmen Sarıyıldız ile Sağlık ve Teknolojiyi konuşuyoruz.
TEKRARLAYAN TÜP BEBEK BAŞARISIZLIKARI
Tüm dünyada çiftlerin yaklaşık yüzde 15’i kısırlık nedeniyle tüp bebek yöntemine başvurmak zorunda kalmaktadır. 100 çift, 2 yıl boyunca tedaviye devam ettiğinde, yaklaşık 90 çiftin mutlu sonuca ulaştığı tespit edilmiştir.
Sessiz Hastalık
Pankreas kanseri, Apple'ın kurucu ortağı Steve Jobs da dahil olmak üzere birçok tanınmış figürün ölümüne neden olan hastalık olarak dikkat çekmiştir. Steve Jobs’a 2003 yılında bu hastalığın tanısı konmuş, 2011 yılında hayatını kaybetmişti. Steeve Jobs hastalığın nadir bir formu olan bir adacık hücresi nöroendokrin tümörüne sahipti. Tedavisi oldukça radikal bir şekilde yapıldı.
Tümünü Görüntüle

HASTANELERİMİZ

UZMANLARIMIZA
SORUN

MEDICANA Sağlık Grubu hekimleriyle sağlığınızla ilgili sorularınızı, rapor ve sonuçlarınızı (laboratuar, görüntüleme, vb.) paylaşabilir, tüm bölümlerle ilgili ikinci görüş alabilirsiniz.. Alanında uzman hekim kadromuz paylaşacağınız bilgileri değerlendirip en kısa sürede sorularınızı yanıtlayacaktır.

Acil durumlar için 0850 460 6334 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz
Dosya boyutunuz 20 mb'dan büyükse linkten gönderebilirsiniz.
ONLINE RANDEVU

ONLINE RANDEVU

Lütfen hastane seçiniz.

  ONLINE RANDEVU

  Lütfen bölüm seçiniz.

   ONLINE RANDEVU

   Lütfen hekim seçiniz.

    UZMANLARIMIZA SORUN